Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Theater De Leest
Waalwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
RAI Theater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Pieter Poot
De Blesse
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Veur Theater
Leidschendam
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Verwachting
Ritthem
Theaterpand Weesp
Weesp
Papenstraattheater
Zwolle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Parktheater
Eindhoven
De Horst
Venhorst
De Weijer
Boxmeer
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Deurne
Deurne
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 21 september 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
zaterdag 22 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
woensdag 26 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 27 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
vrijdag 28 september 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag