Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Werftheater
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Pieter Poot
De Blesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
De Horst
Venhorst
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 21 september 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 22 september 2018
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
woensdag 26 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
donderdag 27 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
vrijdag 28 september 2018
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss