Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weverij
Zierikzee
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Klif
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agora Theater Lelystad
Lelystad
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 22 april 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
zaterdag 23 april 2016
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 24 april 2016
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
maandag 25 april 2016
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk