Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Klif
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Weverij
Zierikzee
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Podium Hoge Woerd
De Meern
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Jan van Besouw
Goirle
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 22 april 2016
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 23 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 24 april 2016
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse