Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Comedy Cafe
Amsterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 31 maart 2018
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 april 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 05 april 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 06 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch