Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Merksem
Merksem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De hoogte
Winsum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Dok6
Panningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
donderdag 11 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 12 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 13 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem