Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Spil
Roeselare
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
BREStheater
Brielle
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
zaterdag 20 februari 2016
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
zondag 21 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 24 februari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 25 februari 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 26 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen