Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Mythe
Goes
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Markant Uden
Uden
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
zaterdag 16 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
zondag 17 april 2016
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 19 april 2016
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 20 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 21 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen