Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Plan C
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
13:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Filmtheater Luxor
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 24 maart 2017
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
zondag 26 maart 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
maandag 27 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 28 maart 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 29 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 30 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam