Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
20:30
Groene Engel
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Munttheater
Weert
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Speeldoos
Vught
DeLaMar
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Anna theater
Helmond
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Reggehof
Goor
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
De Zwaan
Uitgeest
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 24 oktober 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
zaterdag 27 oktober 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere