Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zinin
Nijverdal
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Reggehof
Goor
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Gooiland
Hilversum
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Tuin
Leusden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Spant!
Bussum
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kulturhus Holten
Holten
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
Theater Ludens
Voorburg
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
vrijdag 05 april 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
zaterdag 06 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden