CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -18
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 mrt
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
vr 04 mrt
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Iduna
Drachten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
1
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 05 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
de Berchplaets
Berghem
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 06 mrt
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
15:30
Theater De Tuin
Leusden
Kursaal Oostende
Oostende
ma 07 mrt
20:00
Capitole
Gent
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
di 08 mrt
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Capitole
Gent
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
wo 09 mrt
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl

donderdag 03 maart 2022

20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel - Sneu Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Odeon, Zwolle

vrijdag 04 maart 2022

20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:30
René van Meurs - 2636 Posttheater, Arnhem
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Uit het niets Spant!, Bussum
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
André Manuel - Sneu De Molenberg, Delfzijl
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater PePijn, Den Haag
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater De Omval, Diemen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Knock Out Comedy Crew Iduna, Drachten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
1
Christel de Laat - Hoe dan?! Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bart Van Loo - De Bourgondiërs Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kunstgreep, Oostzaan
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren De Meenthe, Steenwijk
17:00
Big Binge Of Comedy - Friday TivoliVredenburg, Utrecht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd Het Klooster, Woerden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Zaantheater, Zaandam
20:15
Oldenhermanns - FCKED Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 05 maart 2022

Kirsten van Teijn - (S)experiment KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Meervaart, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Hoe dan?! de Berchplaets, Berghem
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Het Theater Blaricum, Blaricum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel ATLAS Theater, Emmen
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Singer Theater, Laren
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Agora Theater Lelystad, Lelystad
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater De Tuin, Leusden
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
André Manuel - Sneu Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Idea, Soest
20:15
Andries Tunru - In Theorie De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Scheldetheater, Terneuzen
17:00
Big Binge Of Comedy - Saturday TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 06 maart 2022

20:15
Lisa Loeb - Extase De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Maxime Gasteuil Koninklijk Circus, Brussel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Molenberg, Delfzijl
15:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Tuin, Leusden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende

maandag 07 maart 2022

20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

dinsdag 08 maart 2022

20:00
Jandino - Opgefokt Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Anuar - Eerlijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - De laatste ronde Munttheater, Weert
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Schouwburg Odeon, Zwolle

woensdag 09 maart 2022

20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Chassé Theater, Breda
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Molenberg, Delfzijl
Pagina -18