Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paleis 12
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Kulturhus
Borne
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
07:30
Diligentia
Den Haag
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
zaterdag 30 maart 2019
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 31 maart 2019
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 01 april 2019
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 02 april 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 april 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft