Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Achterolmen
Maaseik
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
zaterdag 30 maart 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 31 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 01 april 2019
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam