Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Nuenen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Sneek
Sneek
21:00
Taverne
Bergen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Carrousel
Ommen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
C.C. Stroud
Putten
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
donderdag 31 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
vrijdag 01 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 02 april 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk