Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Nuenen
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Taverne
Bergen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Molen
Beuningen
donderdag 31 maart 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 april 2016
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 april 2016
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen