Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Gryphus
Vierlingsbeek
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Kulturhus
Borne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Paleis 12
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Achterolmen
Maaseik
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
vrijdag 29 maart 2019
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zaterdag 30 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 31 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 01 april 2019
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem