Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Trefpunt
Warmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 25 april 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 26 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
zondag 29 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
woensdag 02 mei 2018
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 03 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden