Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Groene Engel
Oss
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Podium Vlieland
Vlieland
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
dinsdag 09 oktober 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
woensdag 10 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 11 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 12 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp