Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Boodschap
Rijen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Zaantheater
Zaandam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 16 november 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 17 november 2018
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Jimmy Carr
013, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
zondag 18 november 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
maandag 19 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 20 november 2018
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 21 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch