Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
Musis
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
C.C Warenar
Wassenaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 20 februari 2016
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 21 februari 2016
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
maandag 22 februari 2016
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 februari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 24 februari 2016
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 25 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
vrijdag 26 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen