Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:15
CineCity
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
zaterdag 11 maart 2017
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
zondag 12 maart 2017
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
maandag 13 maart 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 14 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 15 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
donderdag 16 maart 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon