Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hulst Cultureel
Hulst
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater De Omval
Diemen
woensdag 08 maart 2017
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
donderdag 09 maart 2017
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 10 maart 2017
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Concordia, Haastrecht
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 11 maart 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen