Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
M-Lab
Amsterdam
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Muze
Noordwijk
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Meerpaal
Dronten
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Singer Theater
Laren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 05 februari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 06 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
maandag 08 februari 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 09 februari 2016
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
woensdag 10 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht