Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Reggehof
Goor
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Kolk
Assen
Noorderkerk
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arto Theater
Schoonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
woensdag 22 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 23 februari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 24 februari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 25 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft