Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
TOP
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 09 januari 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 10 januari 2016
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
woensdag 13 januari 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 14 januari 2016
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 15 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar