Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Chassé Theater
Breda
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Ster
Willebroek
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Concordia
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
zondag 31 januari 2016
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
dinsdag 02 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 03 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
donderdag 04 februari 2016
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Dakota, Den Haag
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 05 februari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 06 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem