Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
't Spul
Schiedam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Lux
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den heuvel
Alphen
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 26 februari 2016
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 27 februari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 februari 2016
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 01 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 02 maart 2016
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
donderdag 03 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 04 maart 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg