Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Sneek
Sneek
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Kroon
Bocholt
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Kulturhus Holten
Holten
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Cultura
Ede
G.C. De Kluize
Oosterzele
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Druten
Druten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
donderdag 08 maart 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 09 maart 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
zaterdag 10 maart 2018
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk