Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Dok6
Panningen
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
vrijdag 31 mei 2019
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 01 juni 2019
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 02 juni 2019
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 04 juni 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Judah Friedlander
013, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
woensdag 05 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
donderdag 06 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 07 juni 2019
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 08 juni 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag