Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Taverne
Bergen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cultura
Ede
Islemunda
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Munttheater
Weert
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Reggehof
Goor
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
dinsdag 11 februari 2020
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
woensdag 12 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
donderdag 13 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
vrijdag 14 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur