Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Oosterpoort
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Martiniplaza
Groningen
20:15
BaronTheater
Opende
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
BaronTheater
Opende
van Beresteyn
Veendam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
BaronTheater
Opende
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Martiniplaza
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 17 april 2019
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 18 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 24 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 25 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 30 april 2019
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 02 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 09 mei 2019
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 10 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 11 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
woensdag 15 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 17 mei 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 22 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 23 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 24 mei 2019
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 25 mei 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 28 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
woensdag 29 mei 2019
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
vrijdag 31 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 04 juni 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 05 juni 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 06 juni 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 07 juni 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 08 juni 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 06 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 20 september 2019
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 27 september 2019
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 28 september 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
donderdag 03 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 04 oktober 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 05 oktober 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 06 oktober 2019
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
dinsdag 08 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 09 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 10 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 11 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 15 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
woensdag 16 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
donderdag 17 oktober 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
vrijdag 18 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 19 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 23 oktober 2019
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
vrijdag 25 oktober 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
zaterdag 26 oktober 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
vrijdag 01 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 08 november 2019
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 09 november 2019
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
donderdag 14 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 15 november 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
donderdag 21 november 2019
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 22 november 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
donderdag 28 november 2019
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 29 november 2019
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 30 november 2019
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 01 december 2019
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
woensdag 04 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 05 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 06 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 07 december 2019
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
donderdag 12 december 2019
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 13 december 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen