Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Rietveld Theater
Delft
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Ogtent
Duiven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Sense
Dokkum
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Singer Theater
Laren
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Wilminktheater
Enschede
19:15
Wilminktheater
Enschede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Het Plein
West-Graftdijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Acropolis
Megen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theaterkerk Hemels
Twisk
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan het Spui
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Nieuwe Kolk
Assen
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
vrijdag 18 november 2022
De Pannekoekencaravan
Musis, Arnhem
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Posttheater, Arnhem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finale 36ste Gscf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Rietveld Theater, Delft
20:00
Lebbis - De Ziel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Cultura, Ede
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Mimik, Deventer
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
n00b speelt n00b
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - SNAK
De Ogtent, Duiven
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Sense, Dokkum
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Rayen Panday - Focus
Posttheater, Arnhem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Singer Theater, Laren
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Saman Amini's integratieplan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
zaterdag 19 november 2022
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg - Ego
Dok6, Panningen
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Wilminktheater, Enschede
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Vriendendienst - Andere mensen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Agnietenhof, Tiel
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater De Willem, Papendrecht
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Plein, West-Graftdijk
Kiki Schippers - Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Figi Theater, Zeist
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Acropolis, Megen
Martijn Crins - Mesthoop
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - SNAK
Theaterkerk Hemels, Twisk
Patrick Laureij - Live
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Posttheater, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meerpaal, Dronten
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater aan het Spui, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Posttheater, Arnhem
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
van Beresteyn, Veendam
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
zondag 20 november 2022
15:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Kantine Walhalla, Rotterdam