Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Domijnen
Sittard
20:30
't Spul
Schiedam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Bon theater
Medemblik
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Muzeval
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
woensdag 24 februari 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 26 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 28 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch