Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rietveld Theater
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
donderdag 02 februari 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 03 februari 2017
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven