Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
CulturA & Zo
Nootdorp
DeMess
Naarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Energiehuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Meervaart
Amsterdam
woensdag 09 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 10 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 12 mei 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam