Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeMess
Naarden
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
Boode in Bathmen
Bathmen
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
woensdag 09 mei 2018
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 10 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 11 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 12 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
zondag 13 mei 2018
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht