Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Toegift
Den Hoorn
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
14:00
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 27 januari 2017
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 28 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
zondag 29 januari 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
donderdag 02 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden