Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturele Kommissie
Winsum
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
De Eendracht
Gemert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Witte Theater
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
vrijdag 30 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 31 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 05 januari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 06 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 07 januari 2017
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
zondag 08 januari 2017
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 09 januari 2017
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
dinsdag 10 januari 2017
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 11 januari 2017
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
Minou Bosua - Minoux
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
20:00
NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
donderdag 12 januari 2017
Minou Bosua - Minoux
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal