Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Reggehof
Goor
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
De Spil
Roeselare
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
woensdag 18 april 2018
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 19 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 20 april 2018
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 21 april 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch