Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Omval
Diemen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Spant!
Bussum
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultura
Ede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
't Getouw
Mol
Cultura
Ede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Achterom
Hilversum
De Schakel
Gilze
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
BREStheater
Brielle
De Hofnar
Aalten
Ons Tejater
Lieshout
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
dinsdag 20 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
woensdag 21 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
donderdag 22 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zaterdag 24 oktober 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward