Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Reggehof
Goor
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Noorderkerk
Sneek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 05 april 2018
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 07 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 08 april 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn