Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Noorderkerk
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Klameare
Workum
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
donderdag 05 april 2018
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 06 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 07 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 08 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven