Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Vestzaktheater
Son
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Herberg de Pol
Diepenheim
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Flint
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Horst
Venhorst
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Toestanden op Podium
Bemmel
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
14:30
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Perron-3
Rosmalen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hulst Cultureel
Hulst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 15 oktober 2015
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 16 oktober 2015
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 oktober 2015
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
zondag 18 oktober 2015
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
maandag 19 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam