Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Cardo
Groesbeek
Schuur
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Muze
Noordwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Herberg de Pol
Diepenheim
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
CulturA & Zo
Nootdorp
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Vestzaktheater
Son
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Horst
Venhorst
Theater Ludens
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Toestanden op Podium
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Bon theater
Medemblik
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
donderdag 15 oktober 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 16 oktober 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 oktober 2015
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 oktober 2015
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede