Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
BREStheater
Brielle
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Horst
Venhorst
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Koningshof
Maassluis
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Agnietenhof
Tiel
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Spant!
Bussum
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Hof in Salland
Raalte
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Molen
Beuningen
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Kees
Huissen
Theater `t Spieker
Eibergen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
15:00
De KultuurKlup
Elst
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 13 november 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 14 november 2015
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
zondag 15 november 2015
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
woensdag 18 november 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
donderdag 19 november 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam