Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
21:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TOP
Bemmel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De KultuurKlup
Elst
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Bon theater
Medemblik
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 08 januari 2016
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel
Theater Ins Blau, Leiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - JABROER
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Barrage
Theater de Mythe, Goes
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Schie, Schiedam
Comedy Kitchen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
J.C. Pardoes, Hoogwoud
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Hoftheater, Raalte
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Flint, Amersfoort
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 09 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
zondag 10 januari 2016
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
woensdag 13 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 14 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven