Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cultura
Ede
20:15
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
van Beresteyn
Veendam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kees
Huissen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 26 januari 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 januari 2017
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 28 januari 2017
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk