Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Trixxo Theater
Hasselt
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Trixxo Theater
Hasselt
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:15
Spant!
Bussum
donderdag 23 februari 2023
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Restante
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jay Francis
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
André Manuel - Sneu
Hoftheater, Raalte
20:15
René Van Meurs - 2636
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ik Ga Stuk!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Markant Uden, Uden
20:45
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg - Ego
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
n00b speelt n00b
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Kardol - De Situatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
Nathalie Baartman - SNAK
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Werftheater, Utrecht
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
vrijdag 24 februari 2023
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Chassé Theater, Breda
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
De Molenberg, Delfzijl
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Diligentia, Den Haag
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jay Francis
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Crins - Mesthoop
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Martiniplaza, Groningen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg - Ego
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kom, Nieuwegein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kom, Nieuwegein
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Veste, Delft
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Trixxo Theater, Hasselt
Nathalie Baartman - SNAK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
TAFKAL
World Forum Theater, Den Haag
20:00
René Van Meurs - 2636
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 25 februari 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Bon theater, Medemblik
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
DeLaMar, Amsterdam
Jan Beuving - Restante
Den heuvel, Alphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Diligentia, Den Haag
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Flint, Amersfoort
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Musiater, Zevenaar
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Jay Francis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Posttheater, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Posttheater, Arnhem
14:00
Daniel Howell EXTRA SHOW
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Daniel Howell
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Spant!, Bussum