Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Kielzog
Hoogezand
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Holstohus
Olst
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Theater Concordia
Haastrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Reehorst
Ede
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 10 december 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 11 december 2015
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 december 2015
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 13 december 2015
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
woensdag 16 december 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht